OTP-s csalás e-mailen. Hogyan ismerhetem fel? Sokan észlelik, hogy e-mailben érkezik a bankjuktól hamis e-mail, amelyben mindenféle ármánykodással próbálják a címzettet megtéveszteni. Mindig arra megy ki a levél, hogy valahogyan megszerezzék az adatainkat, és ellopják a pénzünket! Mi a legnagyobb probléma a címzetteknél? A megszokás! Hogy gondolkodás nélkül kattintanak a megadott linkre, nem figyelnek arra, hogy ki is küldte a levelet, belenyugodva abban, hogy most megint pénzt akar levenni a bankjuk valami miatt. Légy óvatos! Az OTP bank kiadott egy közleményt, hogyan ismerhetjük fel az e-mailes csalásokat. Íme, közöljük, jól jegyezd meg valamennyit, nehogy belőled is áldozat váljék!
Az emailen keresztüli adathalász módszernél általában az adott bank vagy vállalat nevével visszaélve igyekeznek adatokat csalással megszerezni. Ezekben az emailek olyan linkeket tartalmaznak, amelyek egy internetbanki belépő oldalra vagy egy fizetési felületre hasonlító, de hamis weboldalra vezetnek. Ha a csalás áldozata ezen a weboldalon megadja a belépési adatait, akkor azok az adatok azonnal a csalókhoz kerülnek, akik így hozzáférhetnek az áldozat bankszámlájához.
Otp-s ingyenes egyenleg lekérdezés
Hogyan védekezhetsz a netes csalások ellen?
OTP-s csalás e-mailen. Hogyan ismerhetem fel?
Fekete péntek - Black Friday 2024 - hogyan is lesz idén? A Black Fridayt az…
Kamala Harris - Trump vita - ki nyert? Az Egyesült Államokban november 5-én szavaznak az…
Iphone 16 - Mennyibe kerül? Magyarországon az iPhone 16 az alábbi árakon kapható -…
Augusztus 20-i tűzijáték legszebb képei Budapesten 2024 Ugyancsak izgalmas várakozás, tanácstalanság, hezitálás után egy nagy…
Napi mázli eddigi nyerőszámai A Napi Mázli egy olyan játék, amelyben egy Évet, az Év egy napját…
Skandináv Lottó Ezeket a számokat húzták augusztus 14-én - Skandináv lottó számok 2024. 33. hét.…
This website uses cookies.